گسترده‌تر باد همبستگی برونمرزی با جنبش زن، زندگی، آزادی در ایران!

گسترده‌تر باد همبستگی برونمرزی با جنبش زن، زندگی، آزادی در ایران!
به همه‌‌ی ایرانیان برون‌مرزِ پشتیبان مبارزات درون‌مرزی
چهارشنبه, 5. اکتبر 2022 - 01:15
image-20221001175532-1

ایران دگربار علیه جمهوری اسلامی به خروش برخاسته و قدرت مردمی را به نمایش گذاشته‌است. مردمی که آزادی، دموکراسی و عدالت اجتماعی می‌خواهند و متحداً در کار سترگ مبارزه‌ برای رسیدن به آزادی و گذر از نظامی تبعیض بنیاد‌ هستند که جز حربه‌ی زور و زبان سرکوب چیز دیگری در چنته ندارد. حکومت اسلامی اینک با هزاران هزار جوان پرشور مواجه است که بی هراس در برابرش قد برمی‌افرازند. مبارزانی که پیگیرانه درد ملی انباشته طی چند دهه در دل ملت خود را، فریاد می‌زنند. آنانی که سوگواری در مرگ جانگداز مهسا (ژینا) و در پی آن کشته شدن ده‌ها نفر را، با تظاهرات شجاعانه و اعتصابات خود بدل به دادخواهی عمومی کرده‌اند. مبارزه‌ی جوانان در خیابان به پشتوانه‌ی میلیون‌ها خانواده در کشور، از ایستادگی در برابر حجاب اجباری گذشته و مستقیماً جمهوری اسلامی و راس و نماد آن شخص خامنه‌ای را نشانه گرفته‌است. مجروح شدن هزاران تن معترض و دستگیری و به زندان افتادن پرشمار مبارزان اما، کمترین خلل در اراده‌ی مبارزه‌جویانه جوانان ما وارد نیاورده است. ایران، دگربار پرچم غرور ایستادگی علیه استبداد دینی را برافراشته و جهانی را به تحسین و حمایت از خود برانگیخته‌است. درود بر این همبستگی ملی مبارزاتی. درود بر زن، زندگی، آزادی. درود بر کردستان همیشه مبارز. درود بر هر مبارز علیه تبعیض و هر پشتیبان ایرانی و غیر ایرانی آن در هر جائی از جهان و قبل از همه در خود وطن.

اکنون وقت آن است که هر کشور و هر شهر از جهان را محل تجمع اعتراضی خود کنیم. این گردهمایی‌ها را تنها نگذاریم. در آن‌ها شعارهای سنجیده‌ی خود جنبش در درون‌مرز را فریاد زده و سردهیم. در عین مخالفت با جمهوری اسلامی و خواست صریح و مشترک گذر کشور از این نظام، به خشونت میدان ندهیم. فقط همبستگی را به نمایش نهیم. زن، زندگی، آزادی به وسعت ایران پیام در دل دارد و ایران برای همه‌ی ایرانیان واقعی و ایران بدون جمهوری اسلامی را ندا می‌دهد. باشد که هر گردهمائی ما در برون‌مرز نشان دهد، که ايرانيان درون‌مرز تنها نيستند و از پشتيبانی جهانی برخوردارند. بگذار جهانیان اراده‌ی متحد ایرانیان جان به لب رسیده از دست این حکومت را دریابند و انزوا و انفراد نظام افزون‌تر از پیش چهره کند.

حزب ما، حزب چپ ایران(فدائیان خلق)، همراه هر گردهمائی در هر نقطه از برون‌مرز است که در خدمت اهداف جنبش اعتراضی مردمی قرار می‌گیرد و برای شناساندن اهداف آن جمع می‌‌آید. دست همبستگی ما به سوی هر عزیزی دراز است و آغوش‌مان گشوده بر روی هر تشکل و فردی، که خواست ملی آزادی و دمکراسی را بر تعلقات ویژه‌ی خود ترجیح بدهد. حزب ما از هر عضو و از هر دوستدار خود انتظار دارد که از هیچ کوشش و تلاش در همراهی با گردهمائی‌ها و میتینگ‌های خدمتگزار دوام و ارتقای جنبش جاری باز نمانند و باز نایستند.

زنده باد جنبش تاریخ‌ساز زن، زندگی، آزادی!

هیئت سیاسی - اجرائی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
۸ مهر ۱۴۰۱ - ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.