پیروز باد مطالبه "زن، زندگی، آزادی"

پیروز باد مطالبه "زن، زندگی، آزادی"
شنبه, 24. سپتامبر 2022 - 13:55

هموطنان!

خروش پرشکوه فرزندان ایران زمین و در نوک پیکان آن دلاور زنان هم میهن ما، ارکان نظام استبدادی حاکم را به لرزه درآورده است. بیش از چهار دهه سرکوب، تحقیر، تبعیض، زندان، شکنجه و اعدام نتوانسته است صدای مردم و جوانان ما را خفه کند. گزمه های استبداد فقاهتی هر روز با ترفندی نو در تلاش هستند که مطالبات بحق مردم را که بار سنگین تحقیر و نابرابری و ظلم را بر گرده می‌کشند، با خشونت و کشتار پاسخ دهند. اما اینک اعتراضات مردمی در ابعاد، سیما و مضمونی نو رخ نموده است. اگر در برآمدهای پیشین امر مطالبه یک مورد مشخص بود، جنبش اعتراضی جاری کل ساختارهای ستمگرانه حاکمیت را نشانه رفته است. جنبش‌های تک موضوعی دو دهه گذشته در خیزش کنونی همپوشی ویژه‌ای یافته است. امر آزادی، نه به حجاب اجباری و مطالبه زندگی آزاد، آذین بیرق پرشکوه رزم جاری شده است.

هموطنان!

حکومت استبدادی در تلاش است که با بهره گرفتن از حربه پلید و شناخته شده ی گذشته، با به خیابان کشاندن بخشی از جامعه که کماکان، در توهم نادرست باور به حکومت به سر می‌برند، مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهد. بعلاوه حکومت در تلاش است که با حمله به مکانهای مقدس و مساجد و آتش زدن قرآن، معترضین را اوباشان ضد دین جلوه دهد. هدف حاکمیت داغ و درفش موجه جلوه دادن سرکوب خونین و کشتارهای احتمالی پیش رو است.

هموطنان آزادی‌خواه!

 ما اعضا و هواداران حزب چپ ایران (فدائیان خلق) در سوئد دفاع از جنبش مطالباتی و اعتراضی جاری را وظیفه همه آزادیخواهان میهن دوست میدانیم. ما خود را در کنار مردم و جزیی از آن می‌دانیم. دست در دست هم، یکپارچه و یک صدا با شرکت در تظاهرات امروز شنبه 24 سپتامبر در میدان سرگلس توری استکهلم ساعت 17:00 از جنبش جوانان جان بر کف، دفاع و حمایت کنیم. می‌توانیم و میبایست متحد و یکپارچه پژواک صدای مبارزین داخل، در خارج از کشور باشیم. با هم می‌توانیم استبداد را عقب برانیم و ناچار به تسلیم کنیم.

پیروز باد رزم پرشکوه مردم ایران.

زنده باد «زن، زندگی، آزادی».

اعضا و هواداران حزب چپ ایران (فدائیان خلق) – سوئد

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.