رفتن به محتوای اصلی

فحاشان بیت رهبری

فحاشان بیت رهبری
جمعه, 19. اوت 2022 - 22:53

ملایان در ایران پدیده ای هستند منحصربفرد. بطور سازمان یافته از بدو تاسیس سلسله صفویان تا امروز ۵۲۰ سال است که در حکومت ها اگر چه نقش مستقیم بازی نکرده اند اما در شکل گیری ساختار حکومت های تشکیل یافته در ایران نقش مکمل و گاها تعیین کننده بازی کرده اند. از بهمن سال ۱۳۵۷ نیز حکومت جمهوری اسلامی را بنیان گذاشتند و آن را انحصارا در اختیار خود دارند. ملایان شیعه دوازده امامی به فراخور حال حکومت ها خدمات لازم را در اختیار صاحبان قدرت می گذاشتند و سعی وافر از خود نشان میدادند که مردم که به نام رعیت خوانده می شدند هیچگاه جرات پشت کردن به شاه که سایه خدا در روی زمین است؛ به خود راه ندهند.

ملایان شیعه در طول تاریخ از بدو شکل گیری خود تاکنون همواره نقشی بازدارنده داشته اند. مدارسی که توسط میرزا حسن رشدیه ساخته می شد؛ باسرعت بە تحریک ملاها تخریب می شد. دعا نویس ها و ملاها مانع واکسن زدن مردم که به دستور و فرمان امیرکبیر آغاز شده بود؛ شدند. تنها نقش ملاها این بود که مردم کشور را در خرافات و موهومات مذهبی نگه داشته و مانع از ورود برق و آب لوله کشی و نهایتا جلوگیری از ورود تسهیلات رفاهی و رشد فکری مردم شوند.

ملایان از آغاز تاکنون هیچ نقش مولدی از خود نداشته اند و نفعی به کشور نرسانده اند. همانند سدی در مقابل رشد و توسعه کشور ایستاده اند و قبل از گرفتن قدرت سیاسی در ایران؛ تماما در خدمت حکومت های مستبد انجام وظیفه می کردند.

ملایان که مروجین مذهب شیعه می باشند؛ عنصر محوری در گسترش خرافاف و موهومات هستند تا از این راه بتوانند به زندگی انگلی خود ادامه دهند. آنان ابزارهای لازم را نیز در اختیار دارند و از آن به بهترین نحو استفاده می برند و حاضر به از دست دادن آن به هیچ قیمتی نیستند.

طبیعی است که هر صدای نقادانه و منتقدی به استفاده ابزاری از سوی ملایان تحمل نمی شود و با آن به شدت برخورد می کنند تا مبادا به آن خللی وارد گردد.

درازگویی؛ گزافه گویی و بکار بردن الفاظ رکیک توسط آخوندی به نام حامد رضا معاونیان به علی کریم که گفته بود « میلیارد ها تومان خرج می کنیم نذری بدهیم و در پایان... آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول می میرد. التماس...».

فحاشی های آخوندها برای ارعاب منتقدین و نقادانشان ابزاری است بس کهنه. و همانطور که علی کریمی در پاسخ به هتاّکی های این آخوند معلوم الحال نوشت « دردها فراموش می شوند اما حرامزادها هرگز!».

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

۱۷ آگوست ۲۰۲۲

خسرو میرمالک       
 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.