از حرکات دموکراتیک در دفاع از جنبش مردم ایران پشتیبانی می کنیم!

از حرکات دموکراتیک در دفاع از جنبش مردم ایران پشتیبانی می کنیم!
پنج‌شنبه, 29. سپتامبر 2022 - 15:54

قتل مهسا(ژینا) امینی ۲۲ساله آتشی به انبار خشم مردم در سراسر کشور زد. امروز شعله اعتراضات مردم در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک از اهواز گرفته تا تبریز و ارومیه، از تهران تا سقز و کیش و از قم تا بروجرد و اصفهان و شیراز شعله ور شده است. مردم در اکثریت بالائی مهر باطل بر مشروعیت جمهوری اسلامی زده و می خواهند این حکومت مستبد را از قدرت کنار بزنند.
جمهوری اسلامی نیز در این چند روز تعداد زیادی از هموطنانمان را کشته و عده بیشتری را مجروح کرده و صدها تن از مردم را دستگیر کرده است. به رغم این سرکوب خشن جامعه مرعوب نشده و هنوز در خیابانها با شعارهائی در نفی حکومت و رهبر مستبد آن علی خامنه ای شعار می دهند. در تداوم سرکوب سپاه پاسداران  نیز تیغ از نیام کشیده و فرماندهان فاسد آن طی بیانیه ای اعتراضات مردم را «فتنه»ی جدید اعلام کرده اند.

در پشتیبانی از جنبش مردم ایران در خارج کشور ایرانیان به اعتراض برخاسته و می خواهند صدای مردمی باشند که سینه در برابر گلوله سپر کرده اند. حزب چپ ایران (فدائیان خلق)- فرانسه هر حرکتی را که در چارچوب دموکراسی در دفاع از مبارزات مردم ایران شکل گیرد، مثبت دانسته و می کوشد با مشارکت در آن ها صدای حق طلبانه مردم ایران را پر طنین تر کند.

برای اشنائی با مواضع حزب چپ ایران (فدائیان خلق) توجه شما را سایت به پیش جلب میکنم

حزب چپ ایران(فدائیان خلق) - فرانسه
۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.