رفتن به محتوای اصلی

پیام تبریک به‌مناسبت وحدت در صفوف «کومه‌‌له»

پیام تبریک به‌مناسبت وحدت در صفوف «کومه‌‌له»
دوشنبه, 21. نوامبر 2022 - 12:21

دوستان گرامی

خشنودی فراوان خود را از به ثمر نشستن گفت‌و گوهای شما و وحدت در صفوف «کومه‌له» را به شما اعلام می‌کنیم. در لحظه‌ی کنونی کشور ما که با یک جنبش انقلابی مواجه است که  شعله‌های آن سراسر کشور را فراگرفته‌است و مردم ایران در اقصی نقاط کشور به خیابان آمده‌اند و ناقوس مرگ رژیم جمهوری اسلامی را به صدا در‌آورده‌اند، اقدام شما برای وحدت در صفوف یکی از پایدارترین نیروهای این جنبش پاسخی درخور به نیاز تقویت و گسترش جنبش انقلابی مردم ایران است؛گامی است در جهت ایجاد همبستگی‌ها و اتحادهای ضرور برای جنبش انقلابی مردم. جنبشی که وارد سومین ماه خود شده و هر روز بیش از پیش، همبستگی وسیع اقشار مختلف را به خود جلب کرده‌است.

واقعیت این است که جدائی بین «حزب کومه‌له کردستان ایران» و «کو‌مه‌له زحمتکشان کردستان» بر سر اختلافاتی بود که بیشتر جنبه‌ی تشکیلاتی داشت و در هر حزب و سازمانی وجود چنین اختلافاتی همواره امری طبیعی است. ما خوشحالیم که شما در این مقطع تاریخی کشورمان بر این جدائی نقطه پایان گذاشته‌اید. این وحدت، نشانه‌ی احساس مسئولیت شما نسبت به الزامات مبارزه برای احقاق حقوق مردم کردستان از یک سو و ابراز تعهددر قبال نیازهای مبرم جنبش چپ و دموکراتیک کشورمان از سوی دیگر است.

حزب ما، از هر تلاشی در راستای تحکیم صفوف اپوزیسیون اعم از چپ، جمهوریخواه و دمکرات، هر اقدام در راه وحدت‌های ممکن، هر دعوت به گفتگو در اپوزیسیون دمکرات و هر کوشش برای بهره‌گیری از اشتراکات در جهت اتحاد عمل تا ائتلاف‌ را، پاسخی شایسته به نیازهای جنبش آزادیخواهانه و حق طلبانه‌ی مردم می‌داند. در چنین وضعیتی انسجام صفوف کومه‌له را، پاسخی شایسته به نیازهای پیشرفت جنبش می داند.

حزب چپ ایران (فدائیان خلق) وحدت شما را به همه‌ی اعضا و هواداران حزب متحد شما، «حزب کومه‌له کردستان ایران» شادباش‌ می گوید. ما با استقبال گرم از این وحدت، دستیابی به این یگانگی را موفقیتی ارزشمند برای‌ اتخاذ سیاست‌های راهگشا در خدمت جنبش چپ و دمکراتیک کشورمان ارزیابی می‌کنیم. برای شما در تحقق آماج‌ها و اهداف مشترکمان آرزوی موفقیت می کنیم.

با درودهای رفیقانه
هیئت سیاسی اجرائی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)

۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.