مردم مهاباد را در مقابله با سرکو ب گران تنها نگذاریم!

مردم مهاباد را در مقابله با سرکو ب گران تنها نگذاریم!
مهاباد در معرض هجوم سرکوبگران جمهوری اسلامی
یک‌شنبه, 20. نوامبر 2022 - 09:27

براساس اخباری که منتشر شده، ساعت‌هاست مردم مهاباد با نیروهای سرکوب حکومت درگیر هستند. اخبار حاکی از ان است که نیروهای رژیم بی مهابا با سلاح های سنگين به سوی مردم شلیک می‌کنند. حتی خانه‌ها و مغازه‌های مردم را به رگبار می‌بندند. بالگردها برفراز مهاباد در حال گردش هستند.

به‌دنبال تهديدات علی خامنه ای و در پی گسترش جنبش انقلابی مردم ایران طی روزهای اخیر و در سومین سالگرد خیزش آبان ۹۸، که مردم شهر مهاباد سهم چشمگیری در آن داشتند و خاکسپاری جانباختگاندر این شهر به یک برآمد عمومی بزرگ تبدیل شد، رژیم جنایتکار و کودک‌کش جمهوری اسلامی با هجومی وحشیانه به این شهر، در صدد انتقام از مردم مهاباد است.

حزب چپ ایران )فدائیان خلق) مردم مبارز دیگر شهرها و مناطق را به پشتیبانی از مردم مهاباد فرامی‌خواند. با گسترش مبارزه در شهرهای دیگر می‌توان به یاری مردم مهاباد برخاست و نگذاشت جمهوری اسلامی با بسیج نیروهای خود از مناطق دیگر با سلاح های سنگين  به جنگ مردم مهاباد برود.

ما از سازمان ملل متحد، از دولت ها ‌و پارلمان‌ها و احزاب سیاسی و ارگان‌های مدافع حقوق بشر می‌خواهیم که با اقدامات سریع، مانع ادامه‌ی‌ کشتار وسيع مردم مهاباد و دیگر شهرهای ایران توسط جمهوری اسلامی شوند.

هیئت سیاسی - اجرائی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲

 

  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!