جمهوری اسلامی با بمباران مقرهای احزاب کردستان ایران نجات پیدا نخواهد کرد!

جمهوری اسلامی با بمباران مقرهای احزاب کردستان ایران نجات پیدا نخواهد کرد!
دوشنبه, 14. نوامبر 2022 - 13:55

امروز صبح بار دیگر سپاه پاسداران، به مقرهای احزاب کردستان ایران در شرق اربیل حمله کرده و محل  استقرار آن‌ها را بمباران نمود. ابتدا سه موشک به مقر حزب دموکرات کردستان ایران در منطقه‌ی قلعه و خانه‌های مسکونی اطراف آن پرتاب کرد. که در نتیجه‌ی آن ۳ تن کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند و ساعاتی بعد مقر حزب کومه‌له کردستان ایران را با پهپاد بمباران کرد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

ما بر این باوریم که گسترش مبارزه‌ی مردم ایران با شعار «زن، زندگی، آزادی» که حمایت میلیونی در داخل و خارج کشور را جلب کرده و جهانیان را به تحسین کشانده، جمهوری اسلامی را چنان در تنگنا قرار داده که زمان را به زیان خود می‌بیند و این اقدامات وحشیانه برای تحریک مردم و گسترش خشونت صورت می‌گیرد. رژیم می خواهد مردم را به میدان خشونت بکشاند تا استفاده گسترده تر از اسلحه برای مقابله با جنبش انقلابی کنونی را توجیه نماید.

ما با ارج نهادن به خویشتنداری احزاب کردستان ایران که با واکنش‌های مناسب تاکنون این تحریکات ضد مردمی حکومت را خنثی نموده‌اند، اعلام می‌کنیم در کنار احزاب دوست و مبارز کردستان ایران علیه بیدادگری‌های جمهوری اسلامی هستیم و دست در دست هم برای برچیدن بساط حکومت به مبارزه‌ی خود ادامه خواهیم داد.

حزب چپ ایران (فدائیان خلق) این اقدامات جنایتکارانه را محکوم می‌کند. این وحشی‌گری‌ها نه تنها جمهوری اسلامی را نجات نخواهد داد، بلکه طناب دار را برگردن این نظام مستبد و فاسد تنگ‌تر خواهد نمود.

ما با اعلام بیزاری از این اقدام جنایتکارانه، به خانواده‌ی جانباختگان و به اعضا و رهبری حزب دموکرات کردستان ایران تسلیت می گوئیم.

هیئت سیاسی - اجرائی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴ نوامبر ۲۰۲۲

 

  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!