«وقت عزا نيست که هنگامه‌ی خشم است»

«وقت عزا نيست که هنگامه‌ی خشم است»
پشتيبانی از فراخوان‌ها برای برگزاری چهلمين روز جان باختن مهسا امينی
سه‌شنبه, 25. اکتبر 2022 - 20:00

ايران برای برگزاری چهلمين روز جان باختن مهسا امينی در روز چهارشنبه ۴ آبان آماده می شود. از چند روز پيش فراخوان‌های متعددی منتشر شده که از مردم خواسته اند بار ديگر به خيابان ها بيآيند، عليه رژيم خودکامه و آدم‌کش به اعتراض برخيزند، ياد مهسا امينی و ديگر جانباختگان جنبش انقلابی را گرامی دارند و شعار "زن، زندگی، آزادی" را هرچه بلندتر فرياد کنند. برخی فراخوان ها به‌درستی تاکيد می کنند که "وقت عزا نيست که هنگامه‌ی خشم است".

تشکل های جوانان محلات در تعدادی از شهرها، "جمعی از فعالان حقوق زنان ایران" با عنوان "برای «زن، زندگی، آزادی»، خیابان‌ها را فتح می‌کنیم"، برخی صنوف مثل "کسبه‌ی بازار کامپیوتر تهران" با اعلام تعطیلی واحدهای صنفی، معلمان و دانش آموزان بلوچستان با تعطيلی کلاس ها، جامعه‌ی پزشکی شهر تهران برای گردهمائی در محل ساختمان سازمان نطام‌پزشکی، دانشجويان دانشگاه های کشور و مرکز همکاری احزاب کرد برای دفاع از خون های بناحق ريخته، برای آزادی و عدالت اجتماعی فراخوان داده اند.

حزب چپ ايران (فدائيان خلق) از فراخوان برای برگزاری چهلمين روز جان باختن مهسا امينی پشتيبانی می‌کند و از گروه های مختلف اجتماعی دعوت می‌کند که با شرکت در اعتراضات، نشان دهند که سرکوب و کشتار قادر نيست جنبش انقلابی را پايان بخشد. جنبش انقلابی مردم هم چنان پيش می رود تا بساط حکومت ويرانگر را برچيند.

هيئت سياسی ـ اجرائی حزب چپ ايران (فدائيان خلق)
۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۵ اکتبر ۲۰۲۲

  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!