بی تجربگی کار دستش داد

میگن از قوم و خویش مکارم شیرازی هستش... حاج اصغر

مگه قرار بود از از تخم و ترکه منو تو باشه؟ معلوم که از خودشونه... بچه های منو تو رو که سر اینجور کارا نمیزارن... راه براشون باز نیست... باید امامزاده یا آقازاده باشی... اونم نه هر آقازاده ای... باید ژن مخصوص داشته باشی... و ژن های مخصوص هم فقط تو عطاری های آیت الله ها پیدا میشه... جای دیگه دنبالش نگرد... آق اکبر.

 حاج اصغر... حتما اینو هم شنیدی که بعضی از اونایی که تو این جور کارا کارکشته هستند... گفته اند که بی تجربگی کار دستش داده... حتی از ما هم مشاوره نگرفته تا کمی راه و چاه را نشونش بدیم که اینجوری راحت تو تله نیفته... روزگار بدی شده... خدا وکیلی...

ببین آق اکبر... این آخوندا تا قرن ها همیشه دستشون جلوی مردم دراز بود برای صنار سی شی... از نادانی ما و مردم... حکومت رو گرفتن تو چنگشون و از هول حلیم افتادن تو دیگ و به این راحتی هم بیرون نمیان... بین خودشون هم سر لحاف ملا دعواس... هر کدوم هم یه سرشو گرفته و به طرف خودش و فک و فامیلش میکشه... تا زمانی که اینا هستن... کاری ندارن جز غارت این مملکت.

حق با شماست... حاج اصغر... دزدی و غارت شده رسم و رسوم این آقایون و خانوما... برای مردم هم شده خبری روزمره...

مشکل عمده خود ما هستیم...آق اکبر... کار ما هم شده نقل آنچه که می بینیم و میشنویم... بعد هم میگیم... خدا بزرگه... طرف از آمریکا اومده ایران برای کارهایی که داره... با غرور میگفت یه تومن گذاشتم کف دستش... از ته صف منو کشید بیرون و همه کارامو در عرض نیم ساعت ردیف کرد... خب آق اکبر... با اینا باید چیکار کرد؟

حق با شماست... کرکره رو بکشم پاین... هوا داره تاریک میشه... حاج اصغر

دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

۵ سپتامبر ۲۰۲۲

خسرو میرمالک

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و از چپ به راست، یعنی از آخر به اول، و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.