رفتن به محتوای اصلی

ضرورت تحریم انتخابات فرمایشی

ضرورت تحریم انتخابات فرمایشی
جمعه, 7. فوریه 2020 - 21:24

این جلسات هر جمعه ساعت ۹ شب به وقت ایران به طور موازی در بیش از ده گروه و کانال تلگرامی از جمله گروه حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و کانال تریبون سرزمین من (اجتماعی،سیاسی،فرهنگی) برگزار میشود.

https://t.me/joinchat/CPd7yD6WygdJXnSzgsyIzA

سؤالات طرح شده در برنامه:

- خامنه ای اعلام کرده هر شخص که از من هم خشنود نیست برای کشورش به پای صندوق رای برود! هدف خامنه ای چیست و پاسخ شما به این درخواست چگونه است؟

- حزب چپ ایران (فدائیان خلق) در رابطه با تحریم انتخابات چه برنامه ای دارد؟

- ارزیابی شما از درصد احتمالی شرکت کنندگان در انتخابات آتی چیست ؟

- آیا با توجه به شرایط نافرمانی مدنی در سطح ملی، امیدی به اتحاد اپوزیسیون خارج از کشور وجود دارد؟

- البته که جمهوری اسلامی با چالش انتخابات مواجه است بفرمایید پیشنهاد شما برای چگونگی تحریم و راهنمایی مردم جهت عدم شرکت در انتخابات چیست؟

- حزب چپ ایران (فدائیان خلق) چه برنامه ای برای گسترش اتحاد بین نیروهای اپوزیسیون دارد؟

- پیشنهاد شما برای چگونگی تحریم و راهنمایی مردم جهت عدم شرکت در انتخابات چیست؟

- ضمن تایید تحریم انتخابات (انتصابات)با توجه به عدم مشروعیت رژیم درداخل وخارج ازکشور، و نارضایتی اکثر مردم ، جهت سازماندهی پیشبرد امر تحریم علاوه بر صدور اعلامیه های مشترک با نیروهای جمهوری خواه ، چه تاکتیک های عملی در داخل را جهت تاثیرگذاری بر روند جنبش اتخاذ می شود؟

- آیا خاتمی اظهار نظری کرده است یا خیر؟

- با توجه به حذف نمایندگان اصلاح طلب از انتخابات مجلس همچنین کم رونق شدن تنور انتخابات و اعتراضات مطالبه محور اقشار مختلف جامعه، سمت تحولات درون حاکمیت را چگونه ارزیابی میکنید؟ و چشم انداز روند تحولات جامعه چه وضعیتی خواهد یافت؟

- برای بعد از یکدست شدن مجلس و حکومت ایا برنامه چیست؟

- با توجه به اینکه تبلیغات در اختيار جمهوری اسلامی است و توانایی تقلب و بزرگنمایی انتخابات وجود دارد و قطعا با فرستادن عوامل بسیج از یک حوزه به حوزه دیگر طوری وانمود خواهند کرد که انتخابات با شکوه و با مشارکت اکثریت صورت گرفته برای جلوگیری از تقلب پیشنهاد خاصی دارید؟

- امکان تقلب در ارا و خرید رای برای کسب درصد بالای رای را آیا میتوان در نظر گرفت ؟ البته دروغ و تقلب همیشه در عملکرد شان بوده است.

- اگر همه باهم در اموری مثل حقوق مشترک بشوند از نظر شما چگونه خواهد بود یعنی محاسن و معایبش کدام است؟ - منظور حقوق پنجگانه از نگاه آقای بنی صدر: شامل حقوق انسان.حقوق شهروندی. حقوق ملی. حقوق طبیعت و حقوق هر جامعه به عنوان عضو جامعه جهانی. اگر آقای خلیق این کتاب آقای بنی صدر را دیده باشند منظورم را بهتر پاسخ می دهند.

- امروز دیگر تفاوت چندانی بین اصولگراها و اصلاح طلبان وجود ندارد، بفرض وجود برخی تفاوتها، نهایتاََ حتی اگر تمام مجلس توسط اصلاح طلبان مجلس را تسخیرشود مجلسی بی خاصیت خواهد بود چون به ولی فقیه تمکین می کنند ونه رای دهندگان،آیا نباید تحریم را به بستری جهت عبور از نظام تبدیل نمود؟

- اساساً حکومت آخوندی از نوع نگرش احزاب اوایل انقلاب از جمله سازمان فدایی خلق به نسل امروز تحمیل شد، کسانی که با جمهوری اسلامی در تداوم ان نقش داشتند، چگونه میتوانند امروز مردم را از پای صندوق آرا نفی کنند؟

- می فرمایند اتحاد بین اپوزیسیون ! آیا حزب چپ تمایلی به اتحاد با سلطنت طلبان و مجاهدین دارد؟ و اصلا ایا امکان چنین اتحادی است؟ با توجه به پیشینه سازمان

- به نظر شما امروز مانع و سد اصلی در برابر جنبش آزادیخواهانه مردم ایران چیست و وظیفه نیروهای تحول خواه چیست؟

- درصد شرکت کنندگان در انتخابات از چه میزانی باید کمتر باشد تا مشروعیت خود را از دست بدهد ؟

- آیا سیاست حزب مانند سلطنت طلب ها سیاست نافرمانی مدنی توسط مردم هست؟

 

  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و از چپ به راست، یعنی از آخر به اول، و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
  • توجه! لطفا کدها را با حروف فارسی، بدون فاصله و از چپ به راست بنویسید!