حکومت کودک کش را رسواتر و منزوی‌تر کنیم!

حکومت کودک کش را رسواتر و منزوی‌تر کنیم!
شنبه, 19. نوامبر 2022 - 16:58

 زوبین مرگ حکومت کودک کش، به ایذه‌ی خوزستان هم رسید و ناز فرزند - کیان پیر فلک ٩ ساله را از مادر جگرخون، پدری گلوله خورده و مردمی آه از نهاد برآورده‌ گرفت و در خاک کرد. این نوشکفته‌ی مستعد که خلاقیت‌هایش نزد آشنایان «خدای رنگین کمان» نام داشت و در این واژه از آینده‌ی‌‌ درخشان خود خبر می‌داد، به فرمان خامنه‌ای «خدای دهه‌ی شصت» زیر رگبار دژخیمان مزدور پرپر شد و رفت. با هیچ کلامی نمی‌توان این جنایت مهیب را به بیان آورد. مگر با برساخته‌ی‌ بسیار معنادار «حکومت کودک کش» که درد، خشم و بیزاری از جانیان، و هر حس و شعور مردمان به‌پاخاسته علیه این نظام را یک‌جا گرد خود دارد. این، از رساترین صفات زیبنده‌ی جمهوری اسلامی جانی است.

قتل کیان پیر فلک، زمانی رخ می‌دهد که در همین دو ماهه‌ی «زن، زندگی، آزادی»،  سرکوبگران ٥٢ کودک و نوجوان سرزمین ما را به خاک و خون کشیده‌اند. جنایاتی مهیب که آتش خشم همگانی نسبت به حکومت کودک‌کش را شعله‌ورتر کرده و بیش از پیش بر اراده‌ی مردم برای مبارزه‌ای پیگیر با این نظام ستمگر و سفاک ‌افزوده‌است. گوشه‌ای از این خشم و عزم، در روستای پرچستان ایذه - محل خاکسپاری کیان پیر فلک و در فریاد انبوهه‌ی گردآمده بر مزار این کودک، بازتابی این‌سان یافت: «قسم به خون کیان، ایستاده‌ایم تا پایان»، «بسیجی، سپاهی، داعش ما شمایی» و نیز مانند هر روز و هر جای کشور با صدایی بلند در «مرگ بر خامنه‌ای».

مردم در قبال کودک کشی، به تیربستن نوجوانان و از پای درآوردن جوانان به ابراز اندوه بسنده نمی‌کنند. قتل آغاز یافته با ژینا و ادامه در نیکا، سارینا، حدیث، نگین، آیلار، کیان، سپهر و ده‌ها جگر گوشه‌ی مردم، سطح خشم جامعه‌ی به‌پاخاسته را فرا‌تر ‌برده‌است. جامعه فقط سوگوار همه‌روزه نیست، بلکه هر عزاداری برایش صحنه‌ی اعتراض و ابراز خشم بیشتر است. کشور مسیر تشدید خشم هدفمند علیه جمهوری اسلامی را می‌پیماید. در چنین شرائطی، افشاء و اعتراض به کودک‌کشی باید به سطح کارزاری گسترده در ایران و جهان فرابروید و هر کودک کشیِ حکومت، برای هر ایرانی، کشتن امروز و آینده‌ی کشورش شناسانده شود. جنایت در هیچ  چیز کریه‌تر از کودک کشی نیست.
 
تنظیم لیست همه‌ی قربانیان با ذکر نام، عکس، سن و محل قتل آنان لازم است وظیفه‌ی عاجل مبارزان و مدافعان جنبش انقلابی «زن، زندگی، آزادی» قرار گیرد. پخش مداوم این لیست در شبکه‌ها که جانیان با افزودن بر درازای آن هر روز هم آدمکشی خود می افزايند، در خدمت انزوای هرچه فزون‌تر این نظام کودک کش است. به نام هر تشکل سیاسی و مدنی، باید به نهادهای جهانی مسئول حفاظت و مراقبت از جان و امنیت کودکان مراجعه کرد و از آنان اقدام بی‌درنگ در راستای تعهدات و وظایفی را خواست که در قبال کودک پذیرفته‌ و بر عهده دارند.
.
هر ایرانی می‌تواند با مشارکت در این کارزار، لیست جنایات حکومت علیه  کودک را به رسانه‌های کشور محل زندگی خود، به دست فعالین سیاسی و مدنی و پارلمانترها و مسئولان دولتی برساند و خواستار انعکاس وسیع آن‌ها شود. بسیج وسیع‌ترین نیروی جهانی در این زمینه  امرضرور و مبرمی است. در افشای جمهوری اسلامی کودک کش متحد عمل کنیم. خنده‌ی امید و شاد خشکیده بر چهره کودکانی چون کیان پير فلک را تنها با تشدید مبارزه‌ برای رسوایی و انزوای هرچه بیشتر جمهوری اسلامی است که می‌توان پاس داشت و زیر کشیدن حکومت کودک‌کش را به استقبال شتافت.

هیئت سیاسی – اجرایی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
 ٢٨ آبان ١٤٠١ – ١٩ نوامبر ٢٠٢٢           

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.