از تظاهرات مرکزی ۲۲ اکتبر ایرانیان در برلین ، حمایت می‌کنیم!

از تظاهرات مرکزی ۲۲ اکتبر ایرانیان در برلین ، حمایت می‌کنیم!
صدای مردم ایران باشیم!
جمعه, 14. اکتبر 2022 - 19:06
image-20221013121202-1

جنبش اعتراضی مردم ایران علیه جمهوری اسلامی علیرغم کشتارها و بازداشت های وسيع هم چنان به حيات خود ادامه داده‌است. صدای مردم ايران و شعار "زن، زندگی، آزادی" به گوش جهانيان رسيده و حمايت بی سابقه‌ی جهانی را جلب کرده است.

ايرانيان برون مرزی همواره نشان داده‌اند که از مبارزات حق طلبانه‌ی مردم در داخل کشور حمایت کرده و صدای ایرانیان درون‌مرز در جهان هستند و می‌توانند به پیروزی جنبش اعتراضی ياری رسانند.

هموطنان ما در خارج از کشور طی چهار هفته‌ی گذشته در شهرها و کشورهای مختلف همبستگی خود را با مبارزه‌ی مردم ایران برای گذار از جمهوری اسلامی فریاد نموده و به سهم خود تلاش کرده‌اند تا صدای مردم ایران و اعتراض آنان به کشتار و ددمنشی جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.
 
حزب چپ ایران( فدائیان خلق) ضمن ارج گذاری به تلاش مبتکران فراخوان تظاهرات و تجمع وسیع هم‌میهنان در برلین، حمایت خود از این تجمع را اعلام می‌کند و از همه‌ی ایرانیان آزاده، احزاب و سازمان‌های سیاسی، فعالان مدنی، اعضا و دوستداران حزب دعوت می کند که با شرکت در این تظاهرات بزرگ سراسری صدای حق طلبانه‌ی مردم ایران را پر طنین کنند. اهمیت دارد مردم مبارز کشورمان را در این شرایط سخت و دشوار تنها نگذاریم. بیائید صدای مردم ایران باشیم.

زمان : شنبه ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲
مکان: برلین  نقطه شروع Großer Stern
ساعت: ۱۵ به وقت اروپای مرکزی

هیئت سیاسی- اجرائی حزب چپ ایران(فدائیان خلق)
۲۲ مهر ماه ۱۴۰۱ - ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.