رفتن به محتوای اصلی

به یاری مردم قهرمان سنندج بشتابیم!

به یاری مردم قهرمان سنندج بشتابیم!
دوشنبه, 10. اکتبر 2022 - 15:50
image-20221001175532-1

ایرانیان آزاده

شهر سنندج از شب گذشته شاهد تیراندازی‌های پیاپی و انفجار است. مردم کنترل برخی از خيابان‌ها را به دست گرفته‌اند و در مناطقی نیروهای سرکوب را وادار به عقب نشینی کرده‌اند. خبرها حاکی است که رژیم در تدارک اعزام نیرو برای مقابله با مقاومت مردم در این شهر است.

بیش از سه هفته است که مردم ایران در سراسر کشور در برابر اقدامات وحشیانه‌ی حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی دست به مقاومت دلیرانه‌ای زده‌اند، رو در روی سرکوبگران ایستاده‌اند و فریاد «جمهوری اسلامی نمی خواهیم» را به‌گوش جهانیان رسانده‌اند. اکنون مردم سنندج  قهرمانانه در برابر وحشی گری نیروهای حکومت ایستاده‌اند.

جمهوری اسلامی برای سرپوش گذاشتن بر سرکوب‌های بی‌شرمانه‌ی خود علیه جنبش مردم، ارتباطات اینترنتی و امکان اطلاع‌رسانی را محدودتر کرده‌است تا بتواند از انعکاس اخبار جنبش مردم جلوگیری کند. اما مردم همواره امکانات جدیدی را برای اطلا‌ع‌رسانی کشف کرده‌اند.

حزب چپ ایران (فدائیان خلق) با تقدیر از مقاومت و مبارزە‌ی دلیرانە‌ی مردم سنندج در  سنگر مبارزه علیە استبداد و ارتجاع، از همه‌ی هموطنان آزاده دعوت می کند که با حرکات اعتراضی در محله‌ها و شهرهای خود و گسترش دامنه‌ی اعتصاب‌ها به یاری مقاومت ستودنی و تحسین برانگیز مردم سنندج برخیزند و نگذارند جمهوری اسلامی نیروهای سرکوب خود را برای مقابله با مردم  این شهر بسیج کند. تردید نداریم که گسترش مبارزات مردم تا به زیر کشیده شدن جمهوری اسلامی تداوم خواهد یافت.

هیئت سیاسی - اجرائی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکتونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.