جوانان، دانشجویان، و مردم آزادیخواه و میهن دوست ایران

جوانان، دانشجویان، و مردم آزادیخواه و میهن دوست ایران
جمعه, 7. اکتبر 2022 - 01:15
image-20220930112554-1

دیریست که رزمتان را برای تحقق شعار زن، زندگی، آزادی و نه به حکومت اسلامی را در شرایط اختناق و سرکوب و توهم پراکنی رژیم دیکتاتوری حاکم با شجاعت قابل تحسینی به خیابانهای بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کشانده اید. شما جوانان بیدار و هشیار نسل امروز با درک درست شرایط، زمانی را برای گذر از یک حکومت عقب مانده دینی و مستبد برگزیده اید که سالهاست ناتوانی خودرا در یافتن راه حلهای مناسب برای رفع دشواریهای داخلی و مناسبات بین المللی نشان داده است. وسیله این حکومت برای ادامه حیات خود سرکوب شما جوانان، بویژه دختران و زنان تحت ستم فرهنگی و جنسیتی کشور با پروار کردن عوامل خودی در همه عرصه ها بوده است.
شما بخوبی میدانید که راه رسیدن به آرمانهای نیک و انسانی شما نه هموار، بلکه با موانعی از جانب حاکمیت روبرو خواهد بود. سرکوب و کشتارهای روزها و هفته های گذشته نمونه ای  از آنست. همبستگی و اتحاد عمل همگانی،  ایستادن و پافشاری بر خواستها،  حضور موثر در خیابانها و دانشگاه ها و فرخواندن بی تفاوتها به حمایت از جنبش اعتراضی اتان ظرفیت سرکوب حاکمیت را روزبروز کمتر میکند.
حزب چپ ایران(فدائیان خلق) در (سوئد)  همراه و همصدا با جنبشی که دختران و زنان فرهیخته کشور آغازگر آن بوده اند از خواست های شما جوانان آزدایخواه با تمام توان پشتیبانی میکند. امیدمان پیروزی شما در بزیر کشیدن حکومت ولایی و استبدادی کنونی و فراهم کردن زمینه برای برقراری دولت و جامعه ای متعهد به آزادی و دمکراسی و برابری حقوق انسانی است، تا ملت ایران دوباره جایگاه تاریخی و فرهنگی شایسته خودرا در میان کشورها بازیابد.
آزادی زندانیان سیاسی و همه آنانی که در روزهای اخیر بازداشت شده اند و همچنین مجازات عاملان و دستور دهندگان سرکوبها و کشتارهای اخیر معترضان، خواست ما و قطعا شما هم هست.
برای آشنایی با دیدگاههای حزب چپ ایران میتوانید به سایت به پیش به آدرس:
https://bepish.org

یا کانال تلگرامی آن به آدرس:

مراجعه کنید

پیروز باد مبارزه با شعار زن، زندگی، آزادی و نه به حکومت اسلامی برای استقرار دموکراسی در ایران.

حزب چپ ایران - سوئد

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.