سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱ دسامبر ۲۰۲۰

یاد رفیق جهانبخش بنی‌بایرامی(جهان) را گرامی می‌داریم!

۰۷ آبان ۱۳۹۹

او عضو سازمان فدائیان خلق ایران - اکثریت بود و تا آخرین لحظات زندگی‌ به برقراری سوسیالیسم، رهایی کارگران و زحمتکشان از یوغ سرمایه‌داری و ایجاد جامعه ای عاری از ستم و استثمار باور داشت و بر آرمان‌های انسانی خود پای می‌فشرد.

یاد رفیق جهانبخش بنی‌بایرامی(جهان) را گرامی می‌داریم!

با تاسف و تاثر فراوان از درگذشت رفیق جهانبخش بنی‌بایرامی(جهان) در یکی از بیمارستانهای شهر کرج، بر اثر کرونا اطلاع یافتیم.

رفیق جهانبخش بنی‌بایرامی(جهان) متولد ۱۳۳۱ روستای لوندویل آستارا بود. او از سال ‌های جوانی به مبارزه علیه ظلم و ستم برخاست و برای تحقق آرزوهای انسانی و عدالت خواهانه اش به صفوف فدائیان خلق پیوست. در سال‌های سیاه دهه‌ی شصت برای گریز از چنگ ارگان های امنیتی جمهوری اسلامی مجبور به ترک زادگاه خود شد و مثل بسیاری دیگر از یارانش به زندگی مخفی روی آورد. اما دشواری‌های زندگی غیر علنی نتوانست خللی در اراده‌ی او وارد کند. او عضو سازمان فدائیان خلق ایران - اکثریت بود و تا آخرین لحظات زندگی‌ به برقراری سوسیالیسم، رهایی کارگران و زحمتکشان از یوغ سرمایه‌داری و ایجاد جامعه ای عاری از ستم و استثمار باور داشت و بر آرمان‌های انسانی خود پای می‌فشرد.

حزب چپ ایران (فدائیان خلق) یاد رفیق جهانبخش بنی‌بایرامی(جهان) را گرامی می دارد. فقدان او را به همسر گرامی‌اش حبیبه، فرزندانش مسرور، کاوه و نگار و به رفقا و یاران او تسلیت می گوید و خود را در اندوه از دست دادن رفیق جهان شریک می‌داند.

دفتر شورای مرکزی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰

 

بخش: 

دیدگاه‌ها

یادش ماندگار و جاودانم باد!
0

افزودن دیدگاه جدید