رفتن به محتوای اصلی

پشتیبانی از فراخوان حزب چپ آلمان علیه جنگ

پشتیبانی از فراخوان حزب چپ آلمان علیه جنگ
یک‌شنبه, 23. ژوئن 2019 - 18:35

پشتیبانی از فراخوان حزب چپ آلمان علیه جنگ

فراکسیون حزب چپ در پارلمان آلمان، علیه جنگ فراخوانی برای یک گردهمایی داده است. این گردهمایی در روز پنجشنبه ۲۷ ژوئن از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در مقابل دروازه براندنبورگ در برلین برگزار خواهد شد.

سرکوب مداوم مبارزات مردم ایران توسط جمهوری اسلامی و ماجراجوئی‌ها و دخالت‌های آن در منطقه از چشم ها پنهان نیست. جمهوری اسلامی با سیاست خارجی تنش‌زای خود کشور ما را به انزوای بین المللی کشانده‌ و مناسبات با همسایگان را تخریب کرده و شرایط را برای دخالت نظامی و زورگویی بیشتر دولت سلطه گر امریکا و اعمال نفوذ کشورهای مرتجع منطقه برای دامن زدن به جنگ فراهم‌تر ساخته و با امتناع از مذاکره برای حل اختلافات خود با دولت آمریکا، عملا کشور ما را در معرض حمله نظامی و جنگ قرار داده است. حزب چپ ایران (فدائیان خلق) ضمن مبارزه بی وقفه برای گذر از جمهوری اسلامی، از هر تلاشی برای اجتناب از جنگ و تامین صلح در منطقه پشتیبانی می کند.

اکنون با اقدامات تحریک آمیز دولت امریکا و جمهوری اسلامی، خطر جنگ به شدت بالا رفته و نگرانی ها افزایش یافته است. حزب چپ ایران (فدائیان خلق) براین باور است که جنگ بین دو دولت نتایج ویرانگری برای کشور ما و منطقه به بار خواهد آورد. راه جلوگیری از جنگ، متوقف نمودن تهدیدها و اقدامات تحریک آمیز و آغاز مذاکره بدون قید و شرط است. امتناع از مذاکره توسط رهبر جمهوری اسلامی، برای کشور ما فاجعه آفرین است.

با افزایش خطر جنگ، لازم است که نیروهای صلح طلب در سراسر جهان به میدان آیند، مخالفت خود را با جنگ اعلام کنند و طرفین را برای پذیرش مذاکره تحت فشار قرار دهند. حزب چپ ایران (فدائیان خلق) از فراخوان حزب چپ آلمان پشتیبانی می کند و از اعضا و دوستداران حزب و نیروهای صلح طلب می خواهد که در این گردهمائی شرکت کنند.

 

هيئت سياسی ـ اجرائی حزب چپ ايران (فدائيان خلق)

۲ تير ۱۳۹۸ (۲۳ ژوئن ۲۰۱۹)

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.